SMX konference má prostě všechno. Akční sezení plné takticky-bohatých prezentací. Zkušené prezentující. Pojďte se k nám přidat do San Jose!
 
 
Už více než deset let marketéři navštěvují Search Marketing Expo – SMX West pro celou řadu důvodů. Tady je alespoň pár z nich, kteří měli o konferenci co říci a o zkušenostech s ní:

  • „… změny v marketingu vyhledávání dopadají na celou škálu nejrůznějších hráčů v tomto průmyslu. Je velmi jednoduché zůstat ve svém vlastním úhlu pohledu, zakopaný někde na bitevním poli, ale konference SMX opravdu dokáže rozšířit obzory.“ – Liz Walsh, Microsoft.
  • „… Jako vždycky mě SMX nezklamalo. Úžasní prezentující, úžasné témata prezentací a úžasní lidé. Určitě plánuji navštívit další konference v budoucnosti.“ – Hugo Guzman, HSN
  • „..,KeyNote prezentace byla velmi zajímavá a inovativní.“ Adrienne Frankenfield, Walt Disney Parks & Resorts Online.

 
Liz, Hugo a Adrienne také sdíleli ty hlavní, klíčové, poznatky, které si z konference odnesli:

  • Nevíte to, co nevíte. Rozšířením vašich obzorů učením a spojením se s ostatními je snad nejdůležitější pro váš profesní vývoj.“
  • Celý náš klan marketingu vyhledávání se účastní. Dostane se k vám těch nejnovějších SEO a SEM taktik od uznávaných značek a prezentujících, setkáte se se zajímavými marketéry jako jste vy na různých událostech a prezentacích a možná dokonce najdete i nějakého partnera, který by vám dokázal udělat váš byznys více efektivní a produktivní.
  • Budete inspirováni zkušeností. Prezentace, které uslyšíte, lidé, které potkáte a nápady, kterými jste vystaveni, vás naplní entuziasmem pro digitální marketing na roky dopředu.

 
Připojete se k nám na příští konferenci SMX West 30-31. ledna v San Jose. Naučíte se ozkoušené, proveditelné taktiky od vedoucích SEO a SEM expertů, to vám garantujeme.
 
Registrujte se již nyní pro ty nejlepší výhody
Registrujte se do dvacátého druhého prosince a hodně ušetříte. Zvolte si vstupenku, která přesně odpovídá vašim cílům a vašemu rozpočtu:

  • All Access: Tato vstupenka skloubí dohromady kompletní zážitky z konference, ať už se jedná o jednotlivé prezentace, sekce, výstupy, kliniky či události a vymoženosti. Rezervujte si své místo ještě nyní a ušetřete až tři sta dolarů!
  • All Access + workshop: Maximalizujte váš čas přidáním ještě celodenního workshopu na konferenci do vašeho programu. Rezervujte si své místo ještě dnes a ušetřete až šest set dolarů!
  • Networking: Tato vstupenka je naprosto ideální, pokud máte těsný rozpočet. Odemknou se vám sponzorovaná vystoupení, networking, WI-Fi – dokonce i teplá jídla a občerstvení – všechno jen za 399 dolarů (o dvě stě dolarů méně!)

Categories: Nezařazené